Něco málo o nás

O nás

Stáňa Mutlová je živel, který si dělá věci po svém a na konvence doslova peče. Život ale zbožňuje překvapení a kontrasty. A tak se jednoduše stalo, že vyměnila slibně rozjetou kariéru on-line marketéra za vášeň do všeho kolem dortů a sladkostí. A možná právě proto se lidi do jejího pečení zamilovali.

Za chvilku se propekla od Remosky v maličké kuchyni až k vlastnímu studiu PunkRockCakes. Pekla a peče na zakázku unikátní svatební dorty, lahodné cupcaky i efektní sladké kompozice. Už po roce ji pozvali na Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary, aby tam připravila sladký bar pro gala večer. Nyní se autorka jedinečné knihy Sladké Bary o stylingu sladkostí podle posledních trendů moderní světové cukrařiny věnuje přípravě exkluzivních a tematických kreací pro svatby a speciální eventy, kde každé dílo je originálním uměleckým kouskem. Zároveň pořádá cukrářské kurzy pro amatérské i profesionální cukráře.

Stáňa vytrvale prosazuje svou vizi, že dort a sladkosti musí nejen luxusně vypadat, ale také báječně chutnat. Motivuje svoje fanoušky k inspiraci světovými a hlavně francouzskými recepturami a vede je k používání těch nejkvalitnějších ingrediencí a surovin.

Vyražte na sladkou cestu s námi